Bily Jeřáb - Čajovna

Čajovna Bílý jeřáb byla otevřena v dubnu roku 2004, jako reakce jejích zakladatelů, milovníků čaje, na absenci kvalitních čajů a opravdu kulturního, hygienicky i esteticky vhodného prostředí k pití čaje. Od té doby prošel a prochází Bílý jeřáb neustálým vývojem a změnami, avšak hlavní myšlenka a vize zůstala nedotčena:

Nezáleží na tom, koupíte-li si levný čaj pro každodenní pití, či osvěžení v práci, nebo drahý čaj pro sváteční chvíle a rituály. Každý rok pro Vás ochutnáváme desítky, až stovky vzorků, abychom vybrali nejlepší čaje sezóny. S nákupem v čajovně Bílý jeřáb, máte vždy zaručeno, že za své peníze dostanete maximální kvalitu v dané kategorii. Nikdy si nekoupíte čaj, který bychom s potěšením nevypili sami.

V současné době neprovozuje Bílý jeřáb kamennou prodejnu. Pracujeme na novém konceptu se zaměřením na vyšší třídy čajů, raritní čaje a čajové příslušenství.

Jedinečnou nabídku čajů jsme nyní připravili právě pro prodejnu DD káva a čaj.

Aktuální sklizeň

Napište nám

Máte dotaz nebo zájem o naši nabídku ?
Neváhejte nás kontaktovat.

DD káva a čaj

Dlouhé roky jsme milovníky kávy a čaje a naše vášeň byla jednoho dne natolik silná, že jsme si otevřeli svůj vlastní obchod s tou nejlepší kávou a čajem, které jsme kdy ochutnali. Nyní můžete přijít ochutnat i Vy. Rádi Vás přivítáme v naší prodejně v Praze nebo si můžete svůj okamžik vychutnat v pohodlí domova, stačí si vybrat z naší nabídky kávy a čaje online.