Prodejna DD káva a čaj

Plzeňská 797/80, Praha 5 - Košíře, 150 00, Mapa

Otevírací doba

Jak nás to napadlo?

Vznik podniku DD káva a čaj v pár větách...

Po letech práce u nejrůznějších firem a hektolitrech kávy, kterou jsme potřebovali k přežití dne, jsme dlouho přemýšleli o vlastním obchodě s kávou. Již delší dobu jsme znali pražírnu s dlouholetou tradicí, pražící v Kralupech nad Vltavou, a to pro nás byl jasný signál kávu ochutnat. Udělali jsme to nejlepší, co jsme mohli. I přes to, že jsme ochutnali kávy z nejrůznějších pražíren, je pro nás káva z Longberry jednoznačnou jedničkou.

Druhý nápad, který jsme realizovali, vzešel z naší několikaleté spolupráce s čajovnou Bílý Jeřáb, na festivalu HokageCon, který jsme pořádali pro nadšence subkultury japonského anime. Měli jsme možnost nahlédnout, jak se asijské čaje připravují, a díky skvělým přednáškám si rozšířit obzory. Proto pro nás čajový sortiment byl jasnou další volbou. Tyto dvě vášně jsme nyní spojili v jednu a vytvořili jsme místo, kde můžete ochutnat to nejlepší, co jsme sami okusili.

Káva Longberry, kterou nám dodává rodinná pražírna s tradicí pražení kávy od roku 1991, je dle našeho názoru tou nejkvalitnější a vzhledem k rozsáhlé nabídce světových odrůd kávy, i tou nejzajímavější kávou, kterou si v našich končinách lze nalít do šálku.

Naše nabídka asijských čajů je na míru vybírána Mistrem čaje, panem Milanem Dřímalem. Některé druhy jsou díky možnostem ve stálé nabídce, ale lze u nás i pořídit exempláře, které jsou vždy jen sezónního rázu a o to zajímavější.

Naše prodejna a produkty

Nabídka v eshopu

Napište nám

Máte dotaz nebo zájem o naši nabídku ?
Neváhejte nás kontaktovat.

DD káva a čaj

Dlouhé roky jsme milovníky kávy a čaje a naše vášeň byla jednoho dne natolik silná, že jsme si otevřeli svůj vlastní obchod s tou nejlepší kávou a čajem, které jsme kdy ochutnali. Nyní můžete přijít ochutnat i Vy. Rádi Vás přivítáme v naší prodejně v Praze nebo si můžete svůj okamžik vychutnat v pohodlí domova, stačí si vybrat z naší nabídky kávy a čaje online.